SuperKids Maluch

Strona Główna>Maluch

Lego Education

na zajęciach, na których głównymi bohaterami są dopasowane do wieku i umiejętności uczestników zestawy klocków LEGO, kładziony jest szczególny nacisk na  kreatywność, współpracę i dobrą zabawę. Za pomocą zestawów Lego Education wprowadzamy dzieci w świat matematyki, fizyki, architektury. Rozwiązania edukacyjne Lego Education wzmacniają również pewność siebie u dzieci oraz rozwijają umiejętności przydatne w dorosłym życiu. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 7-12 lat.

960x0
Coding_for_Kids_-_Sidekick-Tall_-_Intro
1622880844568689

matematyka

dorośli ciągle ograniczają edukację matematyczną do kształtowania umiejętności liczenia, dodawania i odejmowania. W naszej Akademii nauczymy dzieci matematyki za pomocą gier, zabaw, sytuacji zadaniowych. Pokażemy jak należy postępować aby dzieci polubiły matematykę i odnosiły sukcesy w szkolnej edukacji. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 7-12 lat.

origin
12d83e9a-12da-48c2-b784-97d960078098_1.628b982c25e17804286dd59aa888960b-ptmfx19a4k968migzsxsx1ahbhsnu0me5scnjzw81k
child-solving-math-problem

robotyka

warsztaty są połączeniem najwspanialszej zabawy z nauką, na których dzieci uczą się konstruowania najprawdziwszych robotów. Zajęcia te są niezwykłym połączeniem zabawy klockami LEGO z nauką programowania. Przyszłość to roboty, komputery i automatyzacja dlatego wprowadzimy dzieci w niezwykły świat nowoczesnych technologii i futurystycznych maszyn. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wiek 7-12 lat.

Robots-Standard-Block-3
Robots-Sidekick-Tall-intro

kodowanie na dywanie

Podczas zajęć z kodowania dzieci kształtują umiejętność kodowania, doskonalą zdolność rozpoznawania i posługiwania się pojęciami: koloru, kształtu, wielkości i grubości. Rozwijają przy tym spostrzegawczość wzrokową, orientację w przestrzeni, logiczne myślenie, umiejętność dedukcji, wnioskowania, segregowania i klasyfikowania.
W grupach starszych podczas zajęć wykorzystujemy matę edukacyjną . Mata składa się ze stupolowej kratownicy. Czerwone linie dzielą matę na symetryczne części. Osie na macie oznaczone są za pomocą cyfr i liter. Mata świetnie sprawdza się podczas wprowadzania elementów programowania do zajęć dydaktycznych, jest również idealną pomocą w edukacji matematycznej.

Zajęcia rozwijają logiczne myślenie, zadaniowe podejście do stawianych problemów, umiejętność pracy zespołowej, wprowadzenie do programowania z wykorzystaniem maty do kodowania. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 4-7 lat.

pol_pl_ZESTAW-ROZSZERZONY-Z-GENIBOTEM-I-MATA-DO-KODOWANIA-51_10
pol_pl_ZESTAW-ROZSZERZONY-Z-GENIBOTEM-I-MATA-DO-KODOWANIA-51_15

Kodowanie z ozobotami

Ozobot to mały, ale bardzo inteligentny robot do nauki programowania. Otwiera dzieciom drzwi do świata informatyki i edukacji STEAM (science, technology, engineeringg, art, maths). Uczy poprzez zabawę i doświadczenie, rozwija myślenie logiczne i algorytmiczne, przez co rozwija w dzieciach nawyki myślowe ułatwiające im funkcjonowanie we współczesnym świecie. Sprawdza się zarówno w zadaniach indywidualnych, jak i grupowych, realizowanych w klasie lekcyjnej. Z powodzeniem może być wykorzystywany na zajęciach przyrodniczych, matematycznych, artystycznych i innych.

ozo_linia2
1fb4d020-960x600-for-home
11807_8-ptmfsymgieofxgfgs1k042akndveh8g9lmkwotxn08

Programowanie z Puzzlami

Puzzle doskonale urozmaicają programowanie z Ozobotem. Można je wykorzystać zarówno w zadaniach offlinowych, jak i online na darmowej platformie internetowej. Dzięki wciągającej zabawie dzieci aktywnie uczą się podstaw programowania rozwijając przy tym kreatywność i logiczne myślenie. Zestaw 96 puzzli o różnych funkcjach (linie proste, zakręty, zawracanie, pauzy, itp.) pozwala na tworzenie skomplikowanych tras i pętli, które musi pokonać Ozobot. Puzzle to doskonałe narzędzie dydaktyczne służące rozwijaniu myślenia strategicznego, rywalizacji z przeciwnikami – grywalizację. Puzzle do Ozobota sprawdzają się zarówno w pracy samodzielnej jak zespołowej, co pozwala również na ćwiczenie kompetencji miękkich. Najmłodsi programiści układając trasy z puzzli ćwiczą precyzję ruchów, ćwiczą ruchy motoryki małej, przez co rozwijają sprawność palców dłoni.

foto_12357
2ce0ed6d-beac-49e0-a07c-b653a932e4d0_i-ozobota-drewniane-puzzle-zestaw-podstawowy-96el-ptmfwm7v37ol2v4bfmfrt533tbuseuyorpwvvkiit4
rbt

sensoplastyka

warsztaty polegają na poznawaniu otaczającego świata za pomocą wszystkich zmysłów. Przynosi ogromne korzyści zarówno dla rozwoju zmysłów, jak i ogólnej motoryki dzieci. Ta prosta forma zabawy równocześnie stymuluje wszystkie zmysły dziecka. Ugniatanie, przesypywanie i formowanie produktów zróżnicowanych pod względem faktury oraz innych właściwości, aktywuje zarówno dotyk, węch, wzrok, smak oraz słuch. Swoboda działania doskonale wpływają na kreatywność a także twórcze myślenie maluchów. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 2-12 lat.

Little girl playing with plasticine. Play clay caterpillar decorated with cereals. Creative learning activities
ed77b3d00619e6f1f9691bf00a25f3ab--sensory-play
ciasto

Muzykoterapia

rytm, taniec, gra na instrumentach są doskonałym wyborem dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym wieku szkolnym. Podczas zajęć dzieci uczestniczą w zabawach muzyczno-ruchowych, poznają nowe piosenki, tańce ludowe i regionalne oraz muzykę rozrywkową z elementami tańca nowoczesnego i towarzyskiego. Obcowanie z muzyką wywiera pozytywny wpływ na psychikę, zwiększa motywację i poprawia zdolność do nauki. Posiada duże walory terapeutyczne ale też pozwala rozwinąć pasje muzyczne. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 4-7 lat.

iStock-941559530-1024x683
music-818x460
tvq49jcyzqbwjdx28ohk-ptmfuqjhf53xuxumet6mtm5x1l4d0ni0iexxbnav94

JUDO

Zajęcia Funny Judo to nie tylko doskonała zabawa, ale również wprowadzenie najmłodszych w świat bezpieczeństwa, dyscypliny i pozytywnej rywalizacji. Przygotowaliśmy program szkoleniowy skierowany do dzieci już w wieku przedszkolnym. W głównej mierze opiera się on na japońskiej sztuce walki judo. Różnorodność technik judo pozwala na dopasowanie zajęć do indywidualnych predyspozycji każdego dziecka.

Little children in karategi on white background
Parent.Sports.Martial_arts_for_ADHD_children.Article.8397.martial_arts_kids.ts_79072267-1-ptmftoxxtrogyjd8icxk1vnha69ogrcr18ui4kum60
shutterstock-1111969127-huge-licensed-scaled-1024x683

Hiszpański z origami

Hiszpański i origami. Kreatywne warsztaty dla dzieci. Bez nożyczek i kleju, tylko papier sprawne palce i wyobraźnia. Usiądź wygodnie rozłóż kartkę papieru i wyczaruj ulubioną postać czy zwierzątko. Hiszpański i origami to specjalnie przygotowany program dla dzieci, które uczą się języka hiszpańskiego przez zabawę. Nie ma skuteczniejszej metody! Dzieci wykonują swoje prace pod okiem nauczyciela, który komunikuje się z dzieci w języku hiszpańskim. Dzieci poznają język: zwroty, słownictwo. Rozwijają swoje kompetencje językowe w naturalny sposób: wykonując z zaangażowaniem prace origami.

Nocowanki

Plan na udany wieczór!

Pakowanie pidżamy, szczoteczki do zębów, poduszki i ulubionej maskotki to znak, że zbliża się Nocowanka. Dzieci je kochają Czekają na nie zajęcia sportowe i plastyczne, a w trakcie warsztatów kulinarnych najmłodsi przygotują samodzielnie kolację. Bitwa na poduchy to żelazny punkt każdej Nocowanki. Będzie też czas na wieczór z bajkami i grami Nocker i nocne opowieści na dobranoc. Dużo dobrej zabawy i śmiech gwarantowane! A przy okazji lekcja samodzielności pod okiem wykwalifikowanej kadry, która zapewni wieczór pełen atrakcji, dbając o bezpieczeństwo dzieci.

Najważniejsze informacje 
trwają od godz.19:00 do 09:00 rano następnego dnia
dla dzieci w wieku od 3-6lat i 7-11 lat
zapewnione wyżywienie
każda ma swój motyw przewodni, np. dziki zachód, poszukiwacze przygód, hawajska

Lista przykładowych:

 • gry i zabawy na konstrukcji Fikołków
 • bitwa na poduchy
 • zwiedzanie Fikołków tylko przy świetle latarek
 • warsztaty kulinarne, eksperymentów, plastyczne zgodnie z motywem przewodnim
 • quizy, zagadki i łamigłówki
 • szalone disco – nauka kroków tanecznych
 • pogaduchy do poduchy
 • poranna gimnastyka i wspólne samodzielne przygotowanie śniadania
tor-rownowazny-zaawansowany-sciezka-sensoryczna-animacyjna-gonge-b-iext131382416
Interaktywna-Ściana-Knoocker_a
Estilo-and-co-teepee-tents-kids-sleepover-slumber-party-singapore

Urodziny Akademia SuperKids

W tygodniu 18-20
Sobota 8-19
Niedziele 8-19

Urodziny trwają 2h
45zł/osoby

Wniesienie własnych napoi, przekąsek lub tortu – DARMOWE
Jest oczywiście zorganizowanie całości bez ingerencji Państwa W zależności odo zamówienie cena do uzgodnienia.

W cenie:

– zabawy z animatorami 
– tablica multimedialna (kształci bawi)
– dużo zabawek
– trasy sensoryczne
– konkursy
– disco zabawa

W zależności od motywu przewodniego

iStock-861129134-e1630538454158
funny-clown-play-with-boys-in-kindergarten-E5E7MSL.jpg
gettyimages-1074986054

Zapisy trwają cały rok !

Zapisz Swoje Dziecko

ZAJĘCIA POJEDYNCZE

50
 • Sobota
 • Czas trwania zajęć: 45 minut.
 • Grupy 6-10 osobowe,
  w odpowiednich przedziałach wiekowych.

ZAJĘCIA PAKIETOWE

170
/miesięcznie
 • 4 zajęcia weekendowe
 • Zajęcia odbywają się w soboty
 • Możliwość wyboru rodzaju i ilości zajęć
Popularne

URODZINY

45
/osoby
 • W tygodniu 18-20
 • Sobota 8-19
 • Niedziele 8-19
 • Urodziny trwają 2h
 • Wniesienie własnych napoi, przekąsek lub tortu - DARMOWE Jest oczywiście zorganizowanie całości bez ingerencji Państwa. W zależności od zamówienie cena do uzgodnienia.

NOCOWANKI

150
/osoby
 • Trwają od godz.19:00 do 09:00 rano następnego dnia
 • Dla dzieci w wieku od 3-6lat i 7-11 lat
 • Zapewnione wyżywienie
 • Każda ma swój motyw przewodni, np. dziki zachód, poszukiwacze przygód, hawajska
 • Edukacyjna tablica multimedialna